SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gräddsnipa 5592022
nr 559 2022
Gräddsnipa
Silver London, 1800-tal, längd: 15
Kondition: lagad, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
850 kr
måndag 22 december 2008
kl 19:10:30
800 kr
650 kr
750 kr