SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Gräddsnipa 5592022

nr 559 2022

Gräddsnipa

Silver London, 1800-tal, längd: 15

Kondition: lagad, slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

850 kr

måndag 22 december 2008
kl 19:10:30